Autodoprava - vozový park

K dispozici pro Váš zájezd máme autobusy různých velikostí a obsaditelností

Velké busy:

Renault Iliade 53 míst - dvě vozidla, Renault Ares 55 míst, Irisbus Axer 59 míst - dvě vozidla.

Pohodlné zájezdové autobusy. Renaulty mají klimatizaci, tažné zařízení a velké zavazadlové prostory. Všechny autobusy mají bezpečnostní pásy na všech sedadlech!

Alternativně můžeme zajistit dopravu autobusy partnerských dopravců za naše ceny, k dispozici jsou vozy Bova, Mercedes a Man. Mimo poptávek několik hodin předem, nebo ve výjimečně frekventovaných termínech Vám nikdy neřekneme ne, vždy zajistíme dopravu díky velmi dobré spolupráci s řadou dalších menších dopravců, u kterých garantujeme stejné podmínky a kvalitní služby, jako u nás!

 

Mikrobusy:

Irisbus Daily a VW LT 19 míst

Pohodlná vozidla určena pro přepravu na kratší vzdálenosti i dálkovou mezinárodní dopravu. Irisbus  je vybaven klimatizací a bezp. pásy. Vozidla mohou být doplněna vlekem.

Fotogalerie: Vozový park

Doporučujeme:

Autoskla Brno

Aktuality

03.07.2010 15:27
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
03.07.2010 15:26
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Kontakt

Pohodová autodoprava Purkyňova 106 a, brno 612 00 774 30 30 31 info@pohodovaautoskola.cz